E Martë, 2018-12-12, 0:33 AM | RSS
"K.l 7/5"
Menu
Kategori
Akcion & Arcade [122]
Lojra Me Letra [10]
Puzzle [51]
Words [1]
Hidden object [6]
Strategy [3]
Multi Lojtare [0]
Tjera [5]
Bordi
200
Anketa
A Ju Pëlqen Webi i Diturisë?
Total i përgjigjjeve: 163

Lojra Të Panumruara!


Main » Online games » Akcion & Arcade

arti i luftës 2

Ju jeni Rreshter Sokollov, një ushtar sovjetik duke marrë pjesë në betejën e Stalingradit në vitin 1942. Qëllimi juaj është që të spastrim qytetit nga pushtuesit fashiste. Ju keni pushkë, granata dhe ju mund të telefononi backup. Shfrytëzo përforcime në dispozicionin tuaj (oficer, të këmbësorisë, machinegunner, ekipi me mortaja) për të mposhtur armikun!
Counters: 267/9
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kërko
Partnerët
  • Warning Warez
  • CyberBloodHackers